hakkımızda

Rast Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. (RAST) altyapı ve çevre mühendisliği konularında hizmet vermek üzere 1994 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte ulusal ve uluslararası birçok projeye başarıyla tamamlamış olan RAST, mühendislik sektöründeki 20 yıla yaklaşan hizmetine ve artan tecrübesine paralel olarak, vermiş olduğu hizmetlerin kapsamını da zamanla genişletmiştir.

Altyapı ve çevre mühendisliği konuları ile çıkmış olduğu yolda enerji, üstyapı ve ulaşım projelerinde de hizmet vermeye başlayan RAST, bu doğrultuda bünyesinde barındırdığı deneyimli çekirdek personelinin yanı sıra, yüksek kalite ve hizmet standartlarına ulaşabilmek adına ulusal ve uluslararası uzmanlar, mühendislik firmaları ve üniversiteler ile de işbirliği yapmaktadır.

Toplam kalite yönetimi yaklaşımını ön plana alarak mühendislik sektöründe ulusal ve uluslararası önemli projelere imza atmak ve ülkenin önde gelen mühendislik firmalarından biri olmak hedefiyle yoluna devam eden RAST, müşteri memnuniyetini ön plana koyan anlayışla sizlere de hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.